بلاگ

تولید محتوا به چه معناست؟

 

محتوا به مطالبی اطلاق میشود که ما در زمان ایجاد یک وب سایت در آن قرار میدهیم تا کاربرانی که به سایت وارد می شوند، بتوانند آن مطالب را خوانده و اطلاعات لازم را برداشت نمایند. این مطالب میتواند شامل متن ، عکس ، فیلم ، ویدئو ، صوت و هر مورد اینچنینی دیگر باشد.

 تولید محتوا میتواند حاصل جمع آوری اطلاعات از مراکز مختلف اطلاعاتی و توسط یک یا چند نفر بوده و یا شامل مطلبی باشد که از ابتدا توسط یک شخص یا صاحب تخصص و اندیشه ایجاد شده باشد. تمامی سایت ها به طور منظم برای زنده بودن و داشتن مشتری دایمی و پرو پا قرص بایستی محتوای تازه و بکر جهت نگهداری کاربران یا مشتریان خود ارائه و تولید نمایند. در تولید محتوای خوب بایستی افراد مختلف دخیل در آن ، وقت بسیار زیادی را صرف نگارش ، ویرایش ، آرایش و ثبت مورد فوق نمایند.قراردادن عکس و ویدیو و ... مناسب جهت جذب حداکثری کاربران از این جمله می باشد.

محتوای آماده شده بایستی دارای دو مشخصه کلی باشد:

1- متن آماده شده نبایستی کپی باشد.

2- مطلب فوق بایستی دارای اصالت لازم بوده و نیاز کاربر متقاضی و جستجو کننده آن را رفع نماید.

مطالبی که جذاب و با کیفیت باشند ، مورد توجه مخاطب قرار گرفته و ایشان را در سایت منتشر کننده آن نگاه داشته ، به نحوی که به سختی میتوان ایشان را از سایت خارج نمود . این مورد همان چیزی است که تمامی وبمستر ها بدان علاقه دارند  : مشتریان دایمی و پیگیر !! در اینجاست که مطلب و نگارنده آن به هدف اصلی خود رسیده اند.

مدیریت این موارد در سایتهای بزرگ که بایستی در حجم بالا ، تولید محتوای زیادی را در طول روز داشته باشند ، بسیار سخت و مهم میباشد. با تمامی این سختیها ، بنظر میرسد این حس که مطلب منتشر شده توسط ما ممکن است مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته و بر اطلاعات آنها بیافزاید ، بسیار زیبا و لذتبخش است.

درباره ما

کارشناسان میهن پلن آمادگی خود را برای طراحی انواع سایت با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت اعلام مینماید . با ما تماس بگیرید

آدرس

ایران -تهران - خ ریاحی - پ 16

(021) 4469692

info@mihanplan.com

(98) 9123278645

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 17:00

آخرین مطالب سایت

درباره ما

 میهن پلن ارائه دهنده انواع خدمات شامل : طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای جوملا بصورت نسبتا آماده و اختصاصی ، سئو سایت ، مدیریت و نگهداری سایت ، تولید محتوا و  طراحی انواع بنر های تبلیغاتی در خدمت شما دوستان گرامی میباشد.با ما از طریق صفحه تماس با ما میتوانید ارتباط داشته و درخواست خود را مطرح نمایید.