بلاگ

طراحی ریسپانسیو

    طراحی ریسپانسیو : نوعی از طراحی سایت است که باعث می شود صفحات وب سایتها بر روی انواع دستگاه ها با اندازه صفحه یا پنجره مختلف ، به خوبی نمایش داده شوند.

در واقع سایت با مشخصه  ریسپانسیو سایتی است که قادر است روی تمامی نمایشگرها از خود واکنش نشان داده و بخوبی نمایش داده شود . سایت های ریسپانسیو قادرند به طول و عرض صفحه نمایش هر کاربرو  نوع دستگاه استفاده شده توسط کاربر (موبایل، تبلت و یا کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ) و با انواع مختلف سیستم عامل ها بخوبی واکنش داده و تصویر مناسبی را ارئه نماید . کد نویسی و یا طراحی قالب در طراحی ریسپانسیو بنحوی انجام میشود که محتوا و چیدمان آن ها در مرورگرهای مختلف و همچنین در دستگاه هایی با اندازه های مختلف به هم نریخته  و تصویری مناسب برای کاربر به نمایش گذاشته شود.

    نحوه طراحی و کدنویس اینگونه سایتها بر اساس سایز مانیتورها ، تبلت ها ، گوشهای موبایل و با استفاده از توانایی های  زبانهای برنامه نویسی تحت وب انجام میگردد. مثلا با دانستن اینکه عرض های حدودا کوچکتر از 360 پیکسل ، جهت نسخه های موبایل ، عرض های مابین 1024 پیکسل و 700  جهت تبلت و لب تاب های کوچک و عرض بزرگتر از 1024  پیکسل میتوان برنامه نویسی مناسبی جهت ریسپانسیو طراحی نمودن قالب مورد نظر ارائه نمود.

    در دنیا و عصر حاضر با فراگیر شدن روز افزون تکنولوژیهای ارتباطی و مخابراتی ، و استفاده زیاد کاربران از گوشی های هوشمند به جرات میتوان گفت اکثر وبگردیها از طریق این گوشی های هوشمند انجام میگردد که خود دلیلی برای ریسپانسیو بودن قالب سایتها میباشد.چرا که در غیر این صورت و با توجه به عدم امکان استفاده صحیح از مطالب وب سایتها ماندگاری و مراجعه مجدد کاربران در سایت ما بشدت کاهش می یابد که اینمورد خود منجر به کاهش فروش کالا ، خدمات و یا سرویسهای ارائه شده در وب سایتمان میگردد.چیزی که اصلا مطلوب تجارت آن هم از نوع آنلاین نمیباشد.

   در پایان لازم بذکر است کلیه قالبهای ارائه شده توسط میهن پلن این خصوصیت بارز را داشته و در تمامی دستگاهها تصاویر مناسبی را ارائه میدهند.

.

 

برچسب:

درباره ما

کارشناسان میهن پلن آمادگی خود را برای طراحی انواع سایت با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت اعلام مینماید . با ما تماس بگیرید

آدرس

ایران -تهران - خ ریاحی - پ 16

(021) 4469692

info@mihanplan.com

(98) 9123278645

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 17:00

آخرین مطالب سایت

درباره ما

 میهن پلن ارائه دهنده انواع خدمات شامل : طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای جوملا بصورت نسبتا آماده و اختصاصی ، سئو سایت ، مدیریت و نگهداری سایت ، تولید محتوا و  طراحی انواع بنر های تبلیغاتی در خدمت شما دوستان گرامی میباشد.با ما از طریق صفحه تماس با ما میتوانید ارتباط داشته و درخواست خود را مطرح نمایید.