سئو و بهینه سازی سایت جوملایی

سئو و بهینه سازی سایت یکی از عوامل مهم در افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و ترافیک سایت می باشد. سیستم مدیریت محتوای جوملا یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بایستی عملیات مورد نیاز جهت بهینه سازی آن جهت بهبود عملکرد بهتر صورت گیرد. در کلیه سایتها با هر نوع نگارش و یا سیستم مدیریت محتوا و جهت افزایش سئو سایت به دو صورت کلی سئو و بهینه سازی انجام میگیرد:

1- سئو داخلی

2- سئو خارجی

سئو داخلی : همانطور که از نام این نوع مشخص است به کلیه کارهایی که در داخل برنامه سایت انجام میشود که منجر به بهینه تر شدن وضعیت فعلی سایت منجر میگردد ، اطلاق میشود.

مانند : بهینه سازی تصاویر سایت از نظر سایز و ایجاد عناوین و توضیحات لازم ، ایجاد تگ های مورد نیاز مختلف در سایت ، بهینه سازی فایلهای مختلف داخل سایت و ...

سئو خارجی : به کلیه کارهایی که که به نوعی به بخش و یا لایه خارجی سایت یا قالب مرتبط میباشد، اطلاق میگردد.

مانند ایجاد بک لینک های مورد نیاز سایت ، ایجاد مطالب جدید ، جذاب و نشر آنها در شبکه های اجتماعی مختلف و ....
سئو سایت
  در ارائه این خدمت کارشناسان سایت میهن پلن جهت متقاضیان محترم سئو داخلی سایت را بر عهده گرفته و مواردی را مانند عناوین ذیل ، اجرا خوهد نمود :
 
- بهینه سازی تصاویر داخل سایت
- تا حد امکان بهینه سازی مطالب موجود در سایت
- ایجاد و بهینه سازی متا های کلمات و توضیحات سایت
- ثبت سایت در گوگل وبمسترز
- ایجاد لینکهای داخلی سایت
- بهینه سازی فایل های سی اس اس  ، جاوا اسکریپت و اچ تی ام ال  سایت تا حد امکان
- ایجاد فایل نقشه سایت
- ایجاد و بهینه سازی فایل اچ تی اکسس
- فعال سازی کش سیستم

عوامل اشاره شده در بالا از مهمترین مواردی میباشند که آن را میتوان پایه اصلی سئو هر سایتی بعد از طراحی سایت نامید . لازم بذکر است این موارد تنها پایه گذار و در واقع شروع بهینه سازی سایت میباشند و مقدمه ای برای مطرح نمودن و پایه گذاری کلمات کلیدی میتوانند باشند ولی سئو روی کلمات کلیدی (خاصی) نمیباشند.

در صورتیکه متقاضی استفاده از سرویس فوق میباشید ، با ما تماس گرفته و نام و آدرس سایت خود را قید فرمایید.مطمئن باشید کارشناسان میهن پلن در اسرع وقت ضمن بررسی سایت با شما تماس خواهد گرفت.

آدرس

ایران -تهران - خ ریاحی - پ 16

(021) 4469692

info@mihanplan.com

(98) 9123278645

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 17:00

آخرین مطالب سایت

درباره ما

 میهن پلن ارائه دهنده انواع خدمات شامل : طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای جوملا بصورت نسبتا آماده و اختصاصی ، سئو سایت ، مدیریت و نگهداری سایت ، تولید محتوا و  طراحی انواع بنر های تبلیغاتی در خدمت شما دوستان گرامی میباشد.با ما از طریق صفحه تماس با ما میتوانید ارتباط داشته و درخواست خود را مطرح نمایید.